Kim jestem

O mnie:

Byłem kiedyś bardzo aktywny życiowo. Wszędzie było mnie pełno, ciekawość świata nigdy nie była zaspokojona w 100%. Wrzałem i chciałem więcej od życia. Biegałem w maratonach, rozwijałem się psychicznie i fizycznie. Latałem na Paralotni, Tańczyłem towarzysko. Nauka sprawiała mi przyjemność. Byłem wioślarzem i pływałem na mazurskich jeziorach – Nie potrafiłem usiedzieć w miejscu. Jednak z czasem coś się zmieniło….

Powoli zaczął zjadać mnie system… Idź na studia, zdobądź dobrą pracę, teraz czas na Ciebie. Jesteś tylko kolejną cegiełką i rękami do pracy – Koniec tego dobrego. Nie chciałem znaleźć się tam gdzie zmierzało moje życie. Stopniowo moja ciekawość świata zaczęła gasnąć a ja przestawałem wierzyć w swoją wartość. Jednak wciąż tliłem się od środka, po prostu wiedziałem, że jeżeli nie podejmę działania do końca życia będę pluł sobie w twarz, że nie jestem tam gdzie chcę. Takie życie nie wchodziło w grę. Zawsze chciałem inspirować innych, wnosić wartość. Ale przecież najpierw trzeba coś osiągnąć, być bogatym – myślałem sobie. Otóż wcale nie, inspirować można od zaraz.

W chwili kiedy to zrozumiałem, moje życie znów nabrało sensu. Znów płonę i przekazuje Tobie wszystko to czego się uczę. Wróciłem na moje właściwe tory działania i znalazłem sens.